• 0532 272 26 14

  • parkeland@hotmail.com

  • Yukarı Dudullu Nato Yolu Caddesi No: 131 / D Ümraniye/İstanbul

PARKELAND PARKE

Parke' land

Ahşap ve masiflerden gelen natural malzemeye olağanüstü önem veren bir firma yetkilisi olarak, 26 yıldan bu yana sektörde hizmet vermekteyiz.  Sektörde dürüst, sözüne sadık, sektöre ait  hiç bir işte "hizmet alanımızda değil" diyerek bir müşterimizi geri çevirmeyen bir firma olarak tanınmaktayız. Her zaman kaliteli ürün, kaliteli hizmet ile müşterilerimizi memnun etmeyi amaç edindik.

        Çalışmalarımız şöyledir: önce gidilir yerinde ölçü alınır %2 gibi zayiatla ölçü yapılır. daha sonra  malzeme bir fazla paketle gidilir kaç paket harcanırsa üzerinde yazılan metrajla çarpılır harcanan parke parası alınır.

          İnşaat anlaşmalarımız şoyledir: parkeland firma ile sözleşme yapılır  daha sonra malzeme inşaata yıkılır. irsaliye ye imza attırıp teslim alınır inşaatta muhafaza müşteriye aittir . malın zayinden firmamız sorumlu değildir  daha sonra giden paketten hesap görülür.

           Özel müşteriye   davranışimız: sözleşme yapılır işe başlarken mal paket adedi ilk daireye girildiğinde müşterinin önünde sayılıp zapt  altına alınır iş bitiminde buna göre hesap yapılır .

             NOT : FİRE KESİNLİKLE GEREKDİĞİ KULLANILIR VE MÜŞTERİYE AİTTİR.

Çevreye ve doğaya saygılı, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içinde çalışma ilkemizde büyümeye devam etmekteyiz.

© All Rights Reserved Parkeland Parke